Фейгін пропонує російській владі відпустити журналіста Сущенка задля примирення з Макроном

Російський адвокат Марк Фейгін запропонував Кремлю в знак примирення з кандидатом у президенти Франції Еммануелем Макроном відпустити журналіста Романа Сущенка, який працював у Парижі кореспондентом від «Укрінформу».

Фейгін пропонує російській владі відпустити журналіста Сущенка задля примирення з Макроном
24 Квітня 2017 18:20АТО,Політика,Статті,Україна

Про це адвокат написав на своїй сторінці у Facebook 23 квітня, під час виборів президента Франції, повідомляє Детектор М.

«У зв’язку з наближенням перемоги Макрона, Кремль міг би зробити “подарунок” майбутньому главі Французької Республіки – повернути додому мого підзахисного Романа Сущенко, постійного кореспондента “Укрінформу” в Парижі, заарештованого в Москві за звинуваченням у шпигунстві. Це безумовно згладило би неприязний фон відносин з Єлисейським палацом через підтримку Марін Ле Пен», – написав він.

Зазначимо, що у Франції відбувся перший тур виборів на пост голови держави. Згідно останніх даних, екс-міністр економіки Еммануель Макрон і лідер партії «Національний фронт» Марін Ле Пен проходять до другого туру президентських виборів у Франції. Макрон отримав 23,75% голосів виборців, Ле Пен – 21,53%.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.