До вирішення проблем безпеки на Донбасі змін до Конституції не буде, – Порошенко

Зміни до Конституції щодо особливостей здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей будуть лише після прогресу у безпекових питаннях.

До вирішення проблем безпеки на Донбасі змін до Конституції не буде, - Порошенко
22 Січня 2017 16:40АТО,Політика,Статті,Україна

На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко під час урочистих заходів до Дня Соборності у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нелегкому діалозі переконали наших західних союзників в тому, що будь-яким крокам з політичного врегулювання має передувати очевидний і беззаперечний прогрес у безпекових питаннях: стале припинення вогню, вивід російських військ та техніки, роззброєння бойовиків, контроль за нашим кордоном, – спочатку з боку ОБСЄ, а потім і наш безпосередньо. До вирішення цих проблем на порядку денному не стоять і не стоятимуть політичні питання, в тому числі це стосується і змін до Конституції», – заявив Президент.

Глава держави зазначив, що Україна дотримується Мінських угод, «хоч якби важко нам це давалося – що і дозволило нашій дипломатії виграти нелегку боротьбу за продовження санкцій всього світу – Євросоюзу, США, Канади, Японії Австралії та інших – проти агресора, Російської Федерації».

При цьому, він наголосив, що Україна «не поступилася жодною принциповою позицією».

Порошенко підкреслив, що відновлення територіальної цілісності України є головним пріоритетом влади.

«Такі надскладні завдання, як повернення України на Донбас і Донбасу в Україну та деокупація Криму будемо вирішувати насамперед політико-дипломатичним та міжнародно-правовим шляхом, зміцнюючи водночас обороноздатність України та наші Збройні Сили», – заявив він.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.