Депутати проголосували за зняття недоторканості, затримання та арешт Онищенка

Верховна Рада підтримала зняття недоторканості, затримання та арешт Онищенка.

deputat-verhovna-rada-golosovanie
5 Липня 2016 12:32Політика,Статті,Україна

Верховна Рада України проголосувала   зняття недоторканості, затримання та арешт народного депутату України Олександра Онищенка, повідомляє Главком.

Після цього депутати пішли на перерву.

Як повідомлялось, підчас виступу перед голосуванням Генеральний прокурор України Юрій Луценко висловив переконання у совісності більшості депутатів. «Не голосуватимуть «за» тільки з двох причин: або  солідарність з Онищенком, або пряме кормління з рук газової мафії», – додав він.

Як відомо, сьогодні Верховна Рада розглядала подання правоохоронців на зняття недоторканності з депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка.

Нагадаємо, 19 червня суд заарештував на 60 днів 10 осіб, затриманих 15 червня у «газовій справі», в якій також фігурує народний депутат Олександр Онищенко. За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на суму 3 млрд грн, з яких 1,6 млрд – це кошти, отримані від перепродажу газу посередниками і виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд – це неоплачена сума ренти за користування надрами. Сьогодні в НАБУ заявили про затримання одинадцятого фігуранта цієї справи.

НАБУ вважає Валерія Пісного разом з Олегом Рябошапкой організаторами злочинної схеми по розкраданню газу, видобутого в рамках договорів спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування». Їм обом було висунуто підозру у легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом. За Рябошапке і Валерію Пісного, як повідомляли в прокуратурі розслідується ще кілька кримінальних справ, окрім «газового», однак подробиці поки невідомі.

Джерело: Главком.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.