Депутат від БПП: За вказівкою Порошенко СБУ прослуховує телефони нардепів

Мустафа Найєм нагадав, сьогоднішня влада чинить так само, як і попередники.

Депутат від БПП: За вказівкою Порошенко СБУ прослуховує телефони нардепів
3 Грудня 2016 16:28Політика,Статті,Україна

Служба Безпеки України за особистою вказівкою Президента займається прослуховуванням телефонних розмов народних депутатів України.

Таку заяву зробив народний депутат України Мустафа Найєм в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Зокрема, депутат зазначив: «за особистою вказівкою Президента прослуховуються депутатські телефони, мої телефони прослуховуються. Пан Олег Фролов, це генерал СБУ, який займається прослуховуванням депутатських телефонів. А потім ці інформаційні повідомлення лягають на стіл Президенту щодо того який журналіст кому дзвонив, який олігарх з ким спілкується з депутатів, що депутати роблять на роботі, з ким вони спілкуються. І це в країні, де йде війна. Але при цьому немає проблем, що в нас в Верховній раді є мільярдери, щодо яких обурюється і міжнародне суспільство, і громадськість і це нікого не хвилює. Це просто є моментом цього часу».

Мустафа Найєм також нагадав, сьогоднішня влада чинить так само, як і попередники, прослуховуючи телефони нардепів та вибірково порушуючи кримінальні провадження.

«Чотири роки тому вони волали на всю країну, про те, що є вибіркове переслідування, вони кричали про те, що Президент дає особисті вказівки, щоб проводилось розслідування проти конкретних депутатів, і щоб прослуховували їх телефони. І сьогодні вони роблять те саме. І сьогодні треба сказати і Президенту і Генпрокурору і Кононенку і Грановському, бо вони стоять за цими справами: всі все розуміють. Це шито білими нитками. Якщо ви думаєте, що ви зможете скористатись цим компроматом – це не спрацює», підкреслив народний обранець.

Також, депутат повідомив, що володіє інформацією, що проти нього також хочуть відкрити провадження стосовно порушень при заповнені декларації про доходи: «мені сьогодні повідомили, що нібито, хочуть скласти протокол про корупцію щодо мене – що нібито я купив автомобіль і про це не написав за п’ять днів до того як закінчився термін. Однак це все було відомо. Але слідчі замість того, щоб зайти і прочитати, що людина задекларувала, показала, зареєструвала…Більше того, в НАЗК не приймали цю заяву. Тому я хочу попередити: якщо таки порушать справу, я буду змушений подавати до суду на НАЗК, що система електронного декларування, яку вони розробляли, за яку вони відповідальні, не працювала».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.