Бізнес-імперію Онищенка почали дерибанити

Капітал Онищенка почали успішно ділити. Про це свідчать останні гучні події.

Бізнес-імперію Онищенка почали дерибанити
31 Липня 2016 15:43Політика,Статті,Україна

Ситуацію прокоментував політолог Кирило Молчанов, пише «Голос столиці».

Колишнього голову фракції Партії регіонів Олександра Єфремова затримали за підозрою в посяганні на територіальну цілісність України.

Тим часом народного депутата Олександра Онищенка викликають на допит в Національне антикорупційне бюро. Проте раніше сам Онищенко заявив, що знаходиться в Лондоні й готується судитися з українськими правоохоронцями.

«НАБУ просто грає з якимось не дуже тямущим хлопчиком для биття. Усім давно зрозуміло, що він утік ще до того, як проголосували в парламенті за зняття з нього недоторканності. І об’єктивно, скільки б йому зараз не слали повісток, він вже не повернеться в Україну для надання свідчень», – зазначив він.

На його думку ситуація з бізнесом Онищенка – показова, і влаштована навмисне.

«Усі олігархи, які звідси виїжджають, їхній бізнес рано чи пізно стає об’єктом нового дерибану. Ясна річ, що це буде, з одного боку, спосіб відкупиться від кримінального переслідування для Онищенка. З іншого боку, те, що він виїхав і немає контролю. Це може бути, якщо не влада, то, скажімо так, конкуренти або рейдери будуть відбирати. Наскільки довго це все затягнеться? Швидше за все, як свого часу Аваков деякий час пересидів в Італії, так само й Онищенко пересидить просто до зміни влади, а потім просто повернеться назад», – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний депутат Олександр Онищенко, що втік з України, перебуває в Москві й намагається потрапити до адміністрації президента Росії Володимира Путіна.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.