Білоруська міліція проводить масові затримання у день протестів

У Мінську біля Академії наук, де мав розпочатися мітинг на честь Дня Волі, міліція проводить затримання. Також масово затримують людей на вулиці Кузьми Чорного, повідомляє білоруський інтернет-портал TUT.BY. У метрополітені Мінська повідомили, що з 13:07 станції «Академия наук», «Площадь Якуба Коласа» та «Парк Челюскинцев» тимчасово закриті на вхід та вихід пасажирів, поїзди курсують через станції […]

belorus
25 Березня 2017 14:46Новини,Політика,Світ

У Мінську біля Академії наук, де мав розпочатися мітинг на честь Дня Волі, міліція проводить затримання. Також масово затримують людей на вулиці Кузьми Чорного, повідомляє білоруський інтернет-портал TUT.BY.

У метрополітені Мінська повідомили, що з 13:07 станції «Академия наук», «Площадь Якуба Коласа» та «Парк Челюскинцев» тимчасово закриті на вхід та вихід пасажирів, поїзди курсують через станції без зупинки.

Як повідомляє «Белорусский партизан», бійців ОМОНу значно більше ніж частих учасників заходу.

Більшість трансляцій, які вели білоруські ЗМІ, припинено. Від Академії наук людей відтісняють до вул.Сурганова і по ходу затримують всіх, хто зупиняється.

Поки до Академії наук не пускають людей, вони збираються в районі площі Якуба Коласа, де вже вишикувалася колона з прапорами – близько 1000 осіб. Люди йдуть і скандують «Живе Білорусь» і «Ганьба!».

У той же час, білоруські ЗМІ повідомляють про затримання міліцією інших учасників запланованих масових заходів у інших містах Білорусі.

Нагадаємо, що сьогодні в Білорусі відзначають День Волі – річницю оголошення незалежності Білоруської Народної Республіки.

Мітки

Білорусь

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.