Білорусь може стати плацдармом для вторгнення Росії в Україну – розвідка

Протягом останніх років на території Білорусі відбулося багато заходів бойової підготовки російських підрозділів.

Білорусь може стати плацдармом для вторгнення Росії в Україну – розвідка
28 Червня 2018 14:36АТО,Політика,Статті,Україна

Головне управління розвідки Міністерства оборони України розглядає Білорусь як можливий плацдарм для вторгнення Росії.  Про це Донбас.Реалі повідомив представник відомства Вадим Скібіцький. За його словами, українська розвідка тримає на контролі всі заходи, які Росія проводить на території Білорусі.

Скібіцький зазначив, що протягом 2016-2017 років на території Білорусі відбулося багато заходів бойової підготовки російських підрозділів, зокрема, повітряно-десантних.

Так, у 2017 році на території Білорусі і частково в Росії відбулися військові навчання «Захід». Зазначається,  що у Білорусі вони охопили сім полігонів і дві місцевості, в них узяли участь 10 тисяч 200 військовослужбовців, із них 3 тисячі російських. Разом із учасниками частини навчань у Росії загальне офіційне число їх мало скласти 12 тисяч 700 – ледь менше від числа у 13 тисяч, від якого, за міжнародними домовленостями, була б обов’язкова участь у них іноземних спостерігачів.

«Вивчалися аеродроми, вивчалася територія, були виходи до українського кордону. І ми вважаємо, що загроза з півночі існує», – додав Скібіцький.

У Білорусі та Росії наполягають на «оборонному» характері спільних російсько-білоруських навчань «Захід-2017» і запевняють, що після їхнього закінчення всі російські військовослужбовці, які брали в них участь, залишили територію Білорусі.

Нагадаємо,  6 червня в анексованому Криму, а також у Ростовській області та Краснодарському краї  Росії розпочалися військові навчання.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.