Аваков вніс кандидатуру Сергія Князєва на посаду голови Нацполіції

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков запропонував кандидатуру начальника департаменту карного розшуку Сергія Князєва на пост голови Національної поліції України.

Аваков вніс кандидатуру Сергія Князєва на посаду голови Нацполіції
8 Лютого 2017 14:10Політика,Статті,Україна

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков запропонував призначити начальника департаменту карного розшуку Сергія Князєва головою Національної поліції України. Цю кандидатуру міністр вніс прем’єр-міністру Володимиру Гройсману у вівторок, 7 лютого. Про це Аваков повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, пише DW.

Серед членів комісії половину складають іноземні експерти, але формальна процедура обрання кандидатів досі не узгоджена. (11.01.2017)

«Я запропонував цю кандидатуру за результатами проведеного за моєю ініціативою Консультаційного конкурсу, який проходив з 15 грудня 2016 року по 6 лютого 2017 року», – написав міністр. Він очікує, що Гройсман винесе кандидатуру Князєва на розгляд на засіданні уряду вже наступного дня, в середу.

За словами урядовця, процедура конкурсу передбачала п’ять етапів. На першому етапі було подано 64 заявки. Згодом, після обробки документів, до участі допустили 46 кандидатів. Потім, після тестування кожен з десяти осіб, хто набрав максимальну кількість балів, пройшли співбесіду з членами конкурсної комісії.

«За підсумками всіх етапів члени комісії рекомендували мені на вибір три кандидатури на голову Національної поліції України. Враховуючи думку членів комісії, я запропонував кабміну призначити керівником Нацполіції Князєва Сергія Миколайовича», – наголосив Аваков.

До сьогодні генерал поліції Сергій Князєв очолював Департамент карного розшуку Нацполіції України. Князєв – кандидат юридичних наук. З 1995 року працював у карному розшуку. Протягом останніх трьох років Князєв очолював обласні управління поліції в Закарпатській та Рівненській областях, також працював у Київській та Донецькій областях.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.