Росія наказала бойовикам ввести “тишу” від завтра, – розвідка

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє, що Генштаб РФ наказав російським окупаційним військам на Донбасі повністю припинити ведення вогню з опівночі 15 вересня 2016 року. Про це відомство пише у Facebook.

107613_18_650x410
14 Вересня 2016 20:34АТО,Новини

“Генеральним штабом РФ віддано розпорядження російським окупаційним військам на тимчасово окупованих територіях сходу України про повне припинення вогню з 00.00 15 вересня ц.р.”, – йдеться у повідомленні.

Водночас, як зазначають у розвідці, командування 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів ЗС РФ віддало наказ продовжувати обстріли до зазначеного терміну припинення вогню, що призвело до значного нарощування протягом минулої доби інтенсивності обстрілів позицій сил АТО, у т.ч. із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

“По опорних пунктах наших підрозділів на Слов’янському та Донецькому напрямках були застосовані 122 та 152-мм артилерійські, а також 82 та 120-мм мінометні системи”, – йдеться також у повідомленні.

Як повідомлялося, протягом останніх днів бойовики проводять інтенсивний обстріл позицій АТО з важкого озброєння по всій лінії фронту на Донецькому напрямку, незважаючи на режим “тиші”.

Мітки

АТО РФ війна

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.