«Артемсіль», «Укрспирт» і «Більшовик» виставлять на продаж

Кабмін розширив перелік об'єктів, які буде виставлено на продаж у 2016-2017 роках, включивши до нього, зокрема, «Артемсіль», «Укрспирт», київське «Науково-виробниче підприємство «Більшовик» і Львівський державний ювелірний завод.

«Артемсіль», «Укрспирт» і «Більшовик» виставлять на продаж
8 Вересня 2016 8:21Політика,Статті,Україна

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з документом, до списку також включено «Науково-технічний комплекс «Електронприлад», «Завод порошкової металургії», «Черкаський приладобудівний завод», «Азовський судноремонтний завод», «Укрінтеравтосервіс».

В оновленому переліку також 8 регіональних держпідприємств із видобутку торфу, «Харківський електромеханічний завод», Мелітопольський завод «Гідромаш», корпорація «Київський інститут автоматики”, «Хімтекстильмаш», 60,888% «Українського НДІ вогнетривів ім. Бережного”, 72,692% «Проектно-конструкторського інституту конвеєробудування», «Укрцинк».

Окрім того, в ньому ціла низка державних науково-дослідних інститутів у сфері авіаційної промисловості, титану, феросплавів, азотної промисловості та органічного синтезу, вагонобудування, вуглехімії, коксохімії, гірничорудної і текстильно-галантерейної промисловості та інших.

Як раніше зазначав голова глава Фонду держмайна, загалом до переліку внесено 110 позицій.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.