Антикорупційний форум Львівщини має питання щодо статків львівських депутатів Галицької партії та Укроп

Антикорупційний форум Львівщини продовжує роботу над перевірками декларацій ТОП-чиновників Львівщини. На цей раз поставили запитання депутатам від фракцій «УКРОП» та «Українська Галицька Партія» у Львівській Міській Раді.

Антикорупційний форум Львівщини має питання щодо статків львівських депутатів Галицької партії та Укроп
25 Серпня 2017 14:19Львів,Політика,Статті

У антикорупційного форуму виникли запитання, щодо статків «Української Галицької Партії»,зокрема щодо статків Данилківа Мирослава Івановича (наявність 325 кв.м. нерухомості та 2,073 га земельних ділянок (з яких у 2015-2016 рр. придбання 661 кв.м. земельних ділянок без зазначення вартості). Про це пише Форпост.

А також Чолія Тараса Богдановича. Зокрема, чи може він підтвердити сімейними доходами наявність 126 кв.м. нерухомості (з яких 99 кв.м. 2016 року придбані за 632000 гривень.

До депутатів Дяковича Ігора Володимировича та Гвоздович Юлії Орестівни запитань за результатами перевірки е-декларації не виникло.

Поцікавились статками і депутата фракції «УКРОП» – Гринди Івана Ярославовича. Зокрема про наявність нерухомості, 164 кв.м. та невідомого походження набуття 0,262 га земельних ділянок у власності та оренді. Цікавить також не вказаної вартості земельної ділянки. І наявність грошових активів на суму 55000 доларів США, 3400 євро та 810000 гривень.

Запитання виникли і до Телішевського Ігора Зіновійовича щодо наявності 187 кв.м. нерухомості, 0,1 га земельної ділянки, придбаної у 2016 році. А також транспортних засобів Toyota Corolla 2011 та Hyundai Santa Fe 2010.

До решти депутатів від фракції «Укроп» – Любомира Олександровича Босаневича, Гули Богдана Івановича, Зінкевича Ігора Володимировича за результатами перевірки е-декларацій питань не виникнуло.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.