Антикорупційна прокуратура просить суд арештувати майно Охендовського

ЗМІ повідомляє, що на даний час суд не ухвалив рішення стосовно клопотання САП.

Антикорупційна прокуратура просить суд арештувати майно Охендовського
2 Лютого 2017 20:47Політика,Статті,Україна

Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала до суду клопотання про накладення арешту на все зареєстроване майно голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського у межах кримінального провадження щодо «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Про це пише Главком з посиланням на УНН.

За словами співрозмовника, САП передала до суду клопотання про арешт всього майна Охендовського, яке знайдене в реєстрах.

Однак, за інформацією джерела, на даний час суд не ухвалив рішення стосовно клопотання САП.

У свою чергу адвокат Охендовського Андрій Смірнов повідомив, що таке клопотання антикорупційна прокуратура подала ще місяць тому, однак захист оголосив слідчому судді, який його розглядає, – відвід, який досі не розглянутий.

Нагадаємо, 21 грудня Солом’янський районний суд Києва обрав для голови ЦВК Михайла Охендовського запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, хоча Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила суд застосувати йому заставу у сумі 1,29 млн грн та арештувати майно. Також суд відмовив САП у відстороненні Охендовського від посади голови ЦВК.

Як повідомлялося, 13 грудня детективи НАБУ повідомили голові ЦВК Михайлу Охендовському про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України («Одержання хабарів у великому та особливо великому розмірах особою, яка займає особливо відповідальне становище»). Вказані статті діяли на момент скоєння злочину.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.