Андрій Шкіль: Абсолютно однозначним є ставлення більшості французів до Кремля

Відомий український політик, колишній депутат ВР Андрій Шкіль, який тепер мешкає у Франції, звідки у цій державі взялися проросійські тенденції.

Андрій Шкіль: Абсолютно однозначним є ставлення більшості французів до Кремля
11 Вересня 2016 8:35АТО,Політика,Статті,Україна

Про це пише Експрес.

– Певна любов до Москви, до російської культури тягнеться ще з тих часів, коли Франція із Росією були членами військово-політичного союзу Антанта, у складі якого пліч-о-пліч воювали проти Німеччини та Австро-Угорщини. Після Першої світової Франція стала найбільшим у Європі осередком концентрації так званої білої російської еміграції — приблизно 200 тисяч представників елітних суспільних прошарків Російської імперії втекли від більшовиків до цієї країни. Зважаючи на те, що це була публіка переважно освічена, а багато-хто зумів вивезти з батьківщини чималий капітал, у французькому політичному світі ця величезна емігрантська група надовго сформувала проросійський тренд. Нині ж із РФ регулярно приїжджає величезна кількість трудових мігрантів нижчого гатунку, які осідають і асимілюються у цій країні… Тобто з різних причин французи вже понад століття сприймають росіян, як не надто чужий народ, з яким можна мати союзницькі відносини. Але казати, що вся Франція прокремлівська – просто смішно.

Абсолютно однозначним є ставлення більшості пересічних громадян до того, що відбувається у Росії, до Кремля, до російського президента. Воно негативне. Лише незначна категорія осіб підтримує Путіна. Ці люди переважно мають ісламофобські настрої, виступають за повернення у якесь примарне світле минуле, замість того, щоб рухатися у зрозуміле майбутнє, а на виборах голосують за «Національний фронт» Марін Ле Пен.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.