Адвокати Насірова почали своє розслідування

Підозрюваний у завданні збитків державі голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що його адвокати почали альтернативне розслідування справи.

21_main_ukr
31 Березня 2017 13:10Політика,Україна

“Пізніше розкажу про розслідування яке почали мої адвокати – а там вже багато цікавого…”, – написав Насіров у Facebook.

Голова ДФС готує звернення до керівництва Спеціальної антикорупційної прокуратури, бо вважає, що детективи вчинили низку протиправних дій і процесуальних порушень.

“НАБУ знову ідуть на завідомо протизаконні дії. Знаю з власного прикладу: головна їх зброя – чинення тиску. Дивно, але таке враження, що ці молоді хлопці виховані на старих радянських фільмах про НКВС”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше відсторонений керівник Держфіскальної служби Роман Насіров попросив у всіх пробачення за своє нібито погане самопочуття під час судових розглядів щодо питання про його арешт.

Роману Насірову інкримінують зловживання владою або службовим становищем. Це пов’язано з рішеннями голови ГФС про розстрочення податкових боргів підприємствам, пов’язаним з народним депутатом Олександром Онищенком.

Джерело: НВ

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.