Золотовалютні резерви України скоротилися – НБУ

Золотовалютні резерви скоротилися через погашення зовнішнього боргу України.

Золотовалютні резерви України скоротилися – НБУ
6 Квітня 2018 16:01Новини

Міжнародні резерви України в березні 2018 року скоротилися на 1,2% – до $18,2 млрд. Про це повідомляє Главком з посиланням на Національний банк України.

Як повідомляється, причиною скорочення стали платежі уряду і НБУ щодо зовнішнього боргу. З міжнародних резервів було оплачено $1,2 млрд для погашення і обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті (крім платежів на користь Міжнародного валютного фонду (МВФ), у тому числі $562,3 млн – обслуговування за єврооблігаціями уряду і $678,8 млн – обслуговування і погашення за ОВДП, деномінованих в іноземній валюті.

Крім того, минулого місяця уряд і Нацбанк оплатили на користь МВФ $186 млн.

Зазначається, що чиста купівля валюти Національним банком у березні склала $376 млн.

Станом на 1 квітня цього року обсяг міжнародних резервів покриває 3,4 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань України і поточних операцій уряду та Національного банку.

Нагадаємо, 1 березня повідомлялося, що міжнародні резерви України до кінця лютого зросли до $18,5 млрд із $18,443 млрд на початок місяця.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.