Зниклого в Білорусі українця Гриба немає серед затриманих, – консул

Зниклого в Білорусі 19-річного українця Павла Гриба немає серед затриманих або заарештованих у білоруських СІЗО.

Зниклого в Білорусі українця Гриба немає серед затриманих, - консул
28 Серпня 2017 19:59Новини

Про це розповів білоруський журналіст Валерій Каліновський, інформує 112.ua.

Він спілкувався з українським консулом у Мінську Олександром Новосьоловим. За його словами, українське консульство протягом дня намагалася встановити місцезнаходження зниклого хлопця. На даний момент в диппредставництві лише підтверджують, що Гриба немає серед осіб, які перебувають у слідчих ізоляторах.

«Український консул в Мінську, з яким ми спілкувалися тільки, Олександр Новосьолов, повідомив, що він цим питанням займається вже цілий день. У нього немає точної інформації, де знаходиться цей хлопець. У правоохоронних органах йому повідомили, що серед затриманих або заарештованих у СІЗО МВС Білорусі такого громадянина немає», – заявив Каліновський.

  • 28 серпня співробітник Держприкордонслужби Ігор Гриб на своїй сторінці в Facebook написав про зникнення в Білорусі свого 19-річного сина Павла, що відправився в сусідню країну ще 24 серпня.
  • Гриб вважає, що сина могли виманити і затримати російські спецслужби.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.