Зміна клімату Землі провокує нові конфлікти – ООН

Клімат впливає на кількість конфліктів на Землі.

Зміна клімату Землі провокує нові конфлікти – ООН
16 Лютого 2018 20:29Новини

Координатор програми ООН по навколишньому середовищу (ЮНЕП) Махір Алієв вважає, що наслідки глобальних змін клімату на Землі та інші екологічні проблеми все частіше стають причиною конфліктних ситуацій. Про це повідомляє Главком з посиланням на Центр новин ООН.

«У величезній кількості сучасних конфліктів так чи інакше простежується екологічна складова», – заявив Алієв.

За його словами, зі зміною клімату населення на певних територіях земної кулі не зможе проживати на цих землях і змушене буде шукати прийнятніші для себе умови.

«При цьому неминуче виникають такі питання, як «кліматична міграція», зіткнення прийшлого населення з місцевим і так далі. Звідси витікає цілий ряд наслідків, які безпосередньо впливають на питання безпеки: питання водних ресурсів, питання виснаження і різноманітності сільськогосподарських можливостей», – додав координатор програми ООН.

Нагадаємо, раніше багато західних вчених прийшли до висновку, що в 2018 році відбудеться різка зміна клімату по всій планеті.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.