ЗМІ: Всі консульства Польщі в Україні призупинили роботу

Всі консульства Польщі в Україні не працюватимуть в середу через інцидент з обстрілом польського консульського відділу в Луцьку, повідомляють РІА Новини з посиланням на представника дипломатичної місії в Луцьку. “Консульство не працює, взагалі польські консульства в Україні не працюють сьогодні у зв’язку з інцидентом”, – повідомив представник дипломатичного представництва, зазначивши, що поки не відомо відкриються […]

1423219668-3422
29 Березня 2017 15:06Новини

Всі консульства Польщі в Україні не працюватимуть в середу через інцидент з обстрілом польського консульського відділу в Луцьку, повідомляють РІА Новини з посиланням на представника дипломатичної місії в Луцьку.

“Консульство не працює, взагалі польські консульства в Україні не працюють сьогодні у зв’язку з інцидентом”, – повідомив представник дипломатичного представництва, зазначивши, що поки не відомо відкриються консульства в четвер.

Співрозмовник агентства підтвердив, що консульство у Луцьку було обстріляно з гранатомета.

На сайті посольства республіка Польща також з’явилося повідомлення про те, що 29 березня 2017 р. Консульський відділ Посольства РП в Україні не буде приймати відвідувачів.

Джерело: Надзвичайні новини

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.