ЗМІ: екс-президенту Франції Саркозі висунули звинувачення

Саркозі начебто висунули звинувачення по трьом пунктам.

ЗМІ: екс-президенту Франції Саркозі висунули звинувачення
22 Березня 2018 8:02Новини

Колишньому президенту Франції Ніколя Саркозі у середу висунули звинувачення у справі про фінансування з Лівії президентської кампанії 2007 року, про це пише Главком.

Як повідомляє газета Monde, Саркозі поміщений під судовий контроль.

«Через два дні перебування під вартою екс-президенту республіки Ніколя Саркозі в середу, 21 березня, пред’явлені звинувачення в керівництві пасивної корупції, нелегальному фінансуванні виборчої кампанії і приховуванні лівійських державних коштів», – йдеться в публікації.

За інформацією журналіста TF1, Саркозі після допиту відпустили додому.

Сьогодні стало відомо, колишній президент Франції Ніколя Саркозі затриманий поліцією у справі про фінансування його виборчої кампанії 2007 року.

Кримінальну справу було відкрито в 2012 році, проте потім розслідування було припинено.

У 2017 році справа була відновлена, а суддя висунув Ніколя Саркозі попередні звинувачення, вказавши таким чином, що у слідства достатньо доказів для початку кримінального процесу.

На початку січня у справі був заарештований підприємець Олександр Джухрі.

У лютому цього року ЗМІ повідомляли, що лівійський диктатор Муаммар Каддафі витратив майже €50 млн на фінансування президентської кампанії Ніколя Саркозі в 2007 році.

Під час минулорічних виборів Саркозі агітував французів проголосувати за проросійського кандидата.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.