Жіночий і чоловічий мозок – однаковий, – вчені

Вчені з Единбурзького і декількох інших університетів провели найбільше на сьогоднішній день дослідження, щоб з'ясувати, наскільки відрізняється мозок чоловіка від мозку жінки, і прийшли до висновку, що відмінності не такі вже й великі.

Жіночий і чоловічий мозок - однаковий, - вчені
14 Квітня 2017 12:21Новини

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ukbiobank.

У новій роботі вчені використовували дані довгострокового дослідження UK Biobank, яке проводять в Великії Британії з 2007 року і яке вже охопило 500 000 чоловік (частина даних ще не оброблена). Дослідники провели аналіз результатів МРТ мозку 2 750 жінок і 2 466 чоловіків у віці від 44 до 77 років і порівняли їх мозок за обсягом, площі поверхні, товщині кори, микроструктуре білої речовини і функціональним зв’язкам.

Результати тестів когнітивних здібностей показали, що зв’язку між когнітивними здібностями і відмінностями в структурі мозку немає.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.