Жінка намагалась продати в рабство мешканку Маріуполя

Злочинка вступила у злочинну змову з особою, що проживає у Туреччині, для пошуку жінок для їх подальшої сексуальної експлуатації на території вказаної держави.

Жінка намагалась продати в рабство мешканку Маріуполя
15 Лютого 2017 12:22Новини

Так, повідомляється, що обвинувачена у грудні 2016 року, перебуваючи в одному із кафе Маріуполя, запропонувала жінці 1995 року народження, яка знаходилася у скрутному матеріальному становищі, зайнятися проституцією за межами країни. За надання послуг сексуального характеру вона обіцяла жінці заробітну плату 800-900 доларів за тиждень, гідні умови проживання та харчування.

Постраждала пропозицію прийняла. У подальшому, при здійсненні спроби переправлення вказаної особи за кордон, зловмисницю затримали працівники правоохоронних органів.

Наразі обвинувальний акт за ч.2 ст.149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) КК України спрямовано до суду для розгляду по суті.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.