Жебрівський показав триповерховий будинок в Києві

Будинок знаходиться в Подільському районі столиці.

Жебрівський показав триповерховий будинок в Києві
23 Лютого 2017 16:18Новини

Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський показав журналістам триповерховий будинок своєї сім’ї в Подільському районі Києва. Про це повідомляє видання «Новое врямя».

Жебрівський стверджує, що сімейний будинок у Києві він відвідує раз на два тижні. В інший час він проживає в Краматорську Донецької області. Загалом в будинку живе семеро людей: окрім самого господаря та його дружини, двоє їх дітей та троє племінників дружини. Будівництво будинку в столиці зайняло п’ять років.

«Маю такий будинок, мабуть, тому, що раніше багато жив по гуртожитках, а от тепер нарешті захотілося мати щось своє», – сказав Жебрівський.

Нагадаємо, що нещодавно з’явились фото розкішного маєтоку екс-регіонала Бойка. Маєток збудовано у дизайні «російська народна казка». Територія під маєтком близько 1,5 гектарів. Ще гектар – оренда узбережжя. Вихід до води всупереч закону – перекритий.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.