Засудженого в Криму українського активіста Балуха побив конвой після суду

Адвокат оцінює стан засудженого активіста як поганий, але не критичний.

Засудженого в Криму українського активіста Балуха побив конвой після суду
3 Квітня 2018 12:15Новини

Адвокат незаконно засудженого в анексованому Криму українського активіста Володимира Балуха Ольга Дінзе заявляє, що його побив конвой після розгляду апеляційної скарги минулого місяця. Про це вона повідомила «Крим.Реалії» після засідання в підконтрольному Кремлю Роздольненському суді в Криму 2 квітня, пише УНІАН.

Дінзе сказала, що збирається подавати скаргу за побиття. Крім того, за її словами, адміністрація СІЗО відмовилася надати Балуху воду на підставі того, що він оголосив голодування. Адвокат оцінює стан засудженого активіста як поганий, але не критичний. Публічних коментарів російських силовиків з приводу побиття Балуха немає. ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де мешкає Володимир Балух, 90 патронів і кілька тротилових шашок. Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – за прапор України, який був у дворі його будинку.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.