Захоплені Росією кораблі в Криму: у Росії відповіли на вимогу України відремонтувати флот

У Державній думі Російської Федерації заявили, що не збираються відремонтовувати військову техніку, яка була захоплена під час окупації Криму.

Захоплені Росією кораблі в Криму: у Росії відповіли на вимогу України відремонтувати флот
16 Лютого 2018 16:14Новини

Про це сказав заступник голови комітету Держдуми РФ з оборони Юрій Швиткін, передає РИА Новости.

За словами російського політика, Москва в цьому питанні «нікому нічого не винна». Також депутат назвав «жестом доброї волі” готовність Росії повернути Україні кораблі з Криму.

Якщо вони цю техніку не хочуть брати – ну не хочуть, це їх питання. Змушувати насильно ми їх не будемо,
– зазначив він.

У свою чергу, депутат партії «Єдина Росія» Руслан Бальбек, обраний до Держдуми від анексованого Криму, наголосив, що Росія ремонтувати військову техніку не буде.

«Усі загрози, пов’язані з необхідністю Росії лагодити українські кораблі, – це пристрасть до халяви. Як то кажуть: «Хочуть в’їхати в рай на чужій спині», – заявив політик.

Бальбек зазначив, що українські кораблі будуть ремонтувати тільки їх військово-морські відомства, а «Росія в подібних суботниках не братиме участі».

Нагадаємо, 11 січня президент Росії Володимир Путін заявив, що Кремль готовий повернути українську військову техніку з окупованого Криму.

Проте заступник секретаря РНБО, колишній в.о. міністра оборони Михайло Коваль заявив, що Російська Федерація має віддати Україні захоплену в окупованому Криму військову техніку через суд, попередньо відремонтувавши.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.