Загибель на Яворівському полігоні: бійця ховають на Личаківському кладовищі

Родині загиблого на Яворівському полігоні резервіста, львів’янина 1981 р. н., буде виплачена державна компенсація.

Загибель на Яворівському полігоні: бійця ховають на Личаківському кладовищі
20 Вересня 2016 13:27Новини

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив керівник Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Олександр Поронюк, пише Укрінформ.

«Родині 35-річного сержанта Андрія Протасевча, який загинув 16 вересня під час нічних стрільб на Яворівському полігоні, буде виплачена державна компенсація», – зазначив Поронюк.

За його словами, попередньою версією трагедії є порушення правил безпеки під час планових заходів з проведення нічних стрільб.

Резервіст, який отримав поранення в шию при влученні бойового заряду в БМП і помер дорогою до лікарні, знайде вічний притулок на полі почесних поховань Личаківського кладовища.

20 вересня об 11.00 відбудеться чин похорону у Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла на вул. Театральній, після чого труну із тілом загиблого доставлять до місця вічного спочинку.

За фактом порушення техніки безпеки під час проведення бойових навчань порушено кримінальну справу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.