Загоряння трави та лісової підстилки в зоні відчуження ЧАЕС ліквідовано

Загоряння лісової підстилки та сухої трави, що виникло в п'ятницю поблизу села Копачі в зоні відчуження і безумовного відселення ЧАЕС, ліквідовано, повідомило Державне агентство України з управління зоною відчуження.

Загоряння трави та лісової підстилки в зоні відчуження ЧАЕС ліквідовано
8 Червня 2018 21:31Новини

«8 червня о 13.09 в зоні відчуження і безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Копачі сталося загоряння лісової підстилки та сухого трав’яного настилу на площі близько 1 га станом на 16.40 пожежу було ліквідовано», – йдеться в повідомленні на сайті Держагентства. Про це пише Інтерфакс-Україна.

До гасіння пожежі було залучено 6 одиниць основної техніки та 6 одиниць допоміжної техніки державних спеціалізованих підприємств «Північна Пуща», «Екоцентр», «Чорнобильський спецкомбінат» та Держслужби України з НС, а також 50 людей особового складу.

Раніше про виникнення пожежі біля с. Копачі повідомила Державна інспекція з ядерного регулювання України. Зазначалося, що радіаційний фон на майданчику ЧАЕС без змін, загрози для персоналу станції немає.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.