Задушив і закопав: хлопець розправився з коханкою через насмішки після сексу

У Яворівському районі на Львівщині 24-річний хлопець задушив і закопав дівчину, яка приїхала до нього в гості з Тернопільської області. Причиною стали насмішки дівчини після сексуальних стосунків.

Задушив і закопав: хлопець розправився з коханкою через насмішки після сексу
1 Вересня 2017 16:53Новини

Ще 14 липня батько 24-річної зниклої дівчини звернувся із заявою в поліцію. Правоохоронці оголосили дівчину в розшук. На початку серпня стало відомо, що дівчина могла приїхати в одне з сіл Яворівського району (Львівську область), де зустрілась з 24-річним місцевим мешканцем. Про це пише Кримінал.тв.

Хлопець зізнався, що познайомився з дівчиною по телефону та запросив її приїхати до нього в гості. Пара пішла на прогулянку до озера неподалік села. Після інтимних стосунків дівчина почала насміхатися з хлопця. Тоді він задушив її, пішов додому по лопату, і повернувся закопати тіло.

На місці, вказаному зловмисником, поліцейські виявили тіло задушеної дівчини. Хлопця затримали, йому загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування, встановлюються обставини скоєння злочину.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.