За вбивством Кім Чен Нама стоять два міністерства КНДР – Сеул

За даними спецслужб Південної Кореї, вбивство брата по батьку Кім Чен Ина було організоване міністерством державної безпеки і міністерством закордонних справ КНДР.

За вбивством Кім Чен Нама стоять два міністерства КНДР - Сеул
28 Лютого 2017 12:35Новини

Спецслужби Південної Кореї мають дані, що вбивство брата по батьку лідера КНДР Кім Чен Нама організовано двома міністерствами Північної Кореї: міністерством державної безпеки і міністерством закордонних справ. Про це повідомляє DW.

Як повідомляє агентство Reuters в понеділок, 27 лютого, про це південнокорейські спецслужби поінформували депутатів південнокорейського парламенту. За даними спецслужб Сеула, з трьох підозрюваних в організації вбивства Кім Чен Нама четверо працюють в міністерстві держбезпеки, а двоє – в МЗС КНДР. Як завив один з депутатів парламенту Південної Кореї, “цей випадок тероризму був здійснений державою, і безпосередньо організований міністерством державної безпеки і міністерством закордонних справ”.

Напередодні, 26 лютого, міністр охорони здоров’я Малайзії Субраманіам Сатхасівам повідомив, що КНДР Кім Чен Нам помер “від сильного паралічу” через 15-20 хвилин після того, як був отруєний газом VX нервово-паралітичної дії – найтоксичнішим з будь-коли штучно синтезованих речовин, які застосовуються в хімічній зброї.

Влада Малайзії також вважає, що вбивство Кім Чен Нама, яке було скоєне в міжнародному аеропорту Куала-Лумпура 13 лютого, організоване Північною Кореєю. У цій справі проходять 10 підозрюваних, чотирьох з них було затримано упродовж кількох днів після вбивства.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.