За львівське сміття відповідатиме новий посадовець

Івана Рудницького призначено директором департаменту з питань поводження з ТПВ.

За львівське сміття відповідатиме новий посадовець
7 Червня 2017 12:46Новини

6 червня, відповідно до розпорядження мера Львова Андрія Садового, у місті з’явився новий директор  департаменту з питань поводження з ТПВ — Іван Рудницький. Про це пише Справжня варта.

Рішення про утворення департаменту з питань поводження з ТПВ було прийняте 6 квітня на сесії ЛМР.

У складі департаменту буде  управління оперативного поводження з твердими побутовими відходами та управління розвитку системного поводження з відходами.

Також у підпорядкуванні департаменту буде ЛКП «Збиранка» та ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Довідково:
Іван Рудницький (1957 р.н.) походить з с. Глинське, Жовківського району. Свого час був головою Сихівської РА, депутатом ЛМР п’яти скликань(1994-2006 рр., 2010-2015 рр., 2015 – до цього часу), а також Львівської обласної ради (2006-2010) та ін. Безпартійний. Позаштатний радник міського голови Львова.

Нагадаємо, у Львівській міськраді відбулася масштабна зміна кадрів: змінилися керівники РА, один з департаментів отримав керівника. Окрім цього, в.о. керівника управління культури Михайло Мороз, який пропрацював у Ратуші десять років, – звільнився.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.