З України видворили російську кореспондентку Нерсесьян

Служба безпеки видворила з України співробітницю Всеросійської телевізійної та радіокомпанії Тамару Нерсесьян, Це Радіо Свобода підтвердила речниця відомства Олена Гітлянська.

З України видворили російську кореспондентку Нерсесьян
15 Серпня 2017 14:43Новини

Серед останніх робіт Нерсесьян з України був сюжет про фестиваль «Бандерштат» для «Россия -1», де розповідає, серед іншого,про «західних кураторів» фестивалю, презентацію книг «авторів-неонацистів» та «улюблені пісні» Стапана Бандери в опері «Мазепа», яку поставили у Харкові. Про це пише Радіо Свобода

За інформацією ТРК, де працює Нерсесьян, її та оператора, який із нею працював, перед видворенням внесли до бази ініціативи «Миротворець». Водночас, імені людини, яку авторка сюжету називає у начитці, пошуковик сайту у прив’язці до телебачення не видає.

26 липня СБУ повідомила про видворення з України колеги Нерсесьян Марії Князєвої, яка працювала на телеканали «Россия – 1» та «Россия – 24» під псевдонімом «Саушкіна». Її примусово повернили на територію Росії та заборонили в’їзд в Україну на три роки, заявили у відомстві.

У травні цього року депутат Антон Геращенко заявив про видворення з України заступника директора з розвитку компанії «Національні інформаційні системи», що виробляє новинні програми для телеканалу «Інтер», громадянина Росії Ігоря Шувалова.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.