З Києва до Польщі у неділю вирушає «безвізовий потяг»

У неділю, 11 червня, з Києва до Перемишля вирушить «Перший безвізовий поїзд», на якому здійснять символічну першу подорож без віз до Європейського Союзу активісти, аналітики, експерти, митці та журналісти.

З Києва до Польщі у неділю вирушає «безвізовий потяг»
11 Червня 2017 16:23Новини

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Європу без бар’єрів.

«У неділю, 11 червня, з Києва вирушить «Перший безвізовий поїзд» до Перемишля, на якому здійснять символічну першу безвізову подорож до ЄС 40 громадських активістів, аналітиків, експертів митців і журналістів – тих, хто працював над його досягненням, і тих, хто вірить у європейську ідентичність України», – йдеться у повідомленні.

Перед відправленням поїзда на Центральному залізничному вокзалі Києва відбудеться «церемонія прощання з візовим режимом», під час якої з короткими промовами виступлять: віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, голова відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юргіс Вілчінскас.

Зазначається, що метою подорожі є символічний акт першого перетину кордону з ЄС за безвізового режиму, а також публічне обговорення питань свободи пересування в сучасному світі, шляху України до безвізового режиму, значення його набуття.

Під час зупинки у Львові до учасників подорожі приєднаються відомі львів’яни.

По прибуттю до Перемишля на залізничному вокзалі відбудеться прес-конференція, у якій візьмуть участь, окрім пасажирів поїзда, польські громадські діячі, інтелектуали, дипломати з обох сторін, зокрема, посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця та екс-депутат Європарламенту і громадський діяч Павєл Залєвський.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.