З Грибовицького звалища відкачають інфільтрати

Аварійне відкачування стічних вод розпочнуть на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом. Для цього на баланс комунального підприємства «Збиранка», яке обслуговує полігон ТПВ, передали тимчасовий напірний трубопровід.

418
27 Березня 2017 16:22Новини

Таке рішення 27 березня прийняв виконком Львівської міської ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«З метою подальшої експлуатації та уникнення можливої загрози прориву дамб існуючих резервуарів-накопичувачів міського полігону твердих побутових відходів передати з балансу Львівського міського комунального підприємства «Львівводоканал» на баланс замовника робіт – департаменту житлового господарства та інфраструктури тимчасовий напірний трубопровід для аварійної відкачки стічних вод до каналізаційної мережі Львова. У свою чергу департамент до 5 квітня 2017 передасть приладдя ЛКП «Збиранка», – йдеться у рішенні.

Як повідомляв Укрінформ, на Грибовицькому сміттєзвалищі, де в травні минулого року стався зсув і загинули три рятувальники та інженер-еколог, існує загроза прориву дамби на озері з інфільтратів. В разі такої техногенної аварії отруйні стоки потраплять у ріки та забруднять оточуюче середовище.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.