З екологічного центру під Львовом викрали екзотичних птахів

З території екологічного центру у селі Оброшине Пустомитівського району неподалік Львова викрали птахів, яких там вирощували.

Екзотичні птахи
15 Липня 2016 21:32Новини

Зловмисники викрали павичів, фазанів і декоративних курей, передає zaxid.net.

Як повідомили правоохоронцям працівники центру, крадіжка трапилася 13 липня у період між 04:00 і 10:00. З огородженої території центру було викрадено трьох павичів, чотирьох фазанів, двох декоративних курей, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області. Сума збитків встановлюється. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Правоохоронці з’ясовують всі обставини крадіжки та встановлюють осіб, причетних до неї. Зазначимо, що екологічний центр створений в Оброшинському дендропарку. Тут утримуються екзотичні тварини та птахи. Основною спеціалізацією колекції є водоплавні птахи, оскільки для їх утримання тут існують сприятливі умови.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.