Єврокомісія може оштрафувати Google на рекордну суму – ЗМІ

За інформацією видань Financial Times та Wall Street Journal, штраф, який Єврокомісія планує накласти на Google, може перевищити рекордні до цього 1,06 мільярда євро.Європейська комісія (ЄК) має намір оштрафувати інтернет-гіганта Google, що входить у холдинг Alphabet Inc, за зловживання домінуючим становищем на ринку пошукових систем на рекордну суму.

Єврокомісія може оштрафувати Google на рекордну суму - ЗМІ
17 Червня 2017 16:22Новини

Розмір грошового покарання може перевищити рекордні 1,06 мільярда євро, на які оштрафували в 2009 році корпорацію Intel, повідомили в п’ятницю, 16 червня, британське видання The Financial Times та американське The Wall Street Journal із посиланням на власні джерела. Очікується, що про розмір штрафу оголосять у найближчі тижні. Про це пише Обозреватель.

ЄК веде три розслідування щодо Google з кінця 2010 року. Справа, у якій очікується оголошення штрафу, стосується звинувачень на адресу Google в тому, що компані маніпулює результатами пошуку на користь свого сервісу порівняння цін Google Shopping. Також в ЄК заявляли, що Google зловживає своїм домінуючим становищем, пропонуючи деякі зі своїх інструментів онлайн-реклами, зокрема, порівняння цін, при пошуку на сторонніх веб-сайтах.

Речник Єврокомісії відмовився прокоментувати розмір штрафу та час його офіційного оприлюднення. В Google також поки що не прокоментували можливе покарання. Раніше в Google називали звинувачення з боку Єврокомісії «помилковими».

Відповідно до європейського антимонопольного законодавства Google може бути оштрафована на суму до 10 відсотків від річної виручки. Виручка холдингу Alphabet Inc. у 2016 году перевищила 90 мільярдів доларів США.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.