ЄС завтра продовжить економічні санкції проти Росії – ЗМІ

За словами журналіста, процедури розпочинаються сьогодні й закінчуються в п'ятницю.

european_union_640
30 Червня 2016 13:05Новини

Європейський союз завтра, 1 липня 2016 року, продовжить економічні санкції проти Російської Федерації. Про це повідомив кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк на своїй сторінці у Twitter.

«Економічні санкції проти Росії будуть продовжені в п’ятницю, 1 липня. Письмові процедури для цього процесу починаються сьогодні і закінчуються в п’ятницю», – написав журналіст.

Нагадаємо, 17 червня Рада ЄС ухвалила рішення про продовження до 23 червня 2017 року обмежувальних заходів, накладених у зв’язку з окупацією Криму Росією. А вже 20 червня американські сенатори заликали Євросоюз продовжити санкції проти РФ, пов’язані з її збройною агресією в Україні. 21 червня Agence France Presse з посиланням на свої джерела повідомило, що Європейський Союз прийняв рішення про продовження на півроку санкцій проти Росії, пов’язані з її збройною агресією в Україні.

Джерело: Радіо Свобода.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.