ЄС виділив 54 млн євро на реформи в Україні

Європейський Союз оголосив про переказ трьох траншів для підтримки реформ у сфері децентралізації, транспорту і технічної стандартизації в Україні.

ЄС виділив 54 млн євро на реформи в Україні
22 Листопада 2016 16:35Новини

Європейський Союз додатково виділив 54 млн євро на впровадження реформ в Україні.

Про це повідомили у Представництві Європейського Союзу в Україні, пише Главком.

«Європейський Союз оголосив про переказ трьох траншів для підтримки реформ у сфері децентралізації, транспорту і технічної стандартизації в Україні, загальна сума яких становить 54 мільйони євро», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, ЄС переказав перший транш у розмірі 23 млн євро на впровадження програми «Бюджетна підтримка регіональної політики України». Ця програма, загальні витрати на впровадження якої становлять 55 млн євро, передбачає додаткове фінансування реформ у сфері регіональної політики та децентралізації відповідно до стратегії регіонального розвитку України.

Крім того, Євросоюз переказав останній транш у розмірі 25,9 млн євро відповідно до програми підтримки у впровадженні стратегії у транспортному секторі України. «Впровадження національної стратегії у транспортному секторі позитивно вплинуло на простих українців – ми маємо на увазі розширення обсягів прав пасажирів, безпеку дорожнього руху, краще сполучення між сусідніми країнами, а також на економіку України в цілому. ЄС профінансував програму бюджетної підтримки сектору, що сприяло досягненню цих пріоритетів і забезпечило більшу відповідність усього сектору умовам Угоди про асоціацію», – пояснив глава Представництва ЄС Хюг Мінгареллі.

Третій траншу розмірі 5,14 млн євро було переказано для сприяння торгівлі продукцією між двома партнерами.

«Це фактично четвертий транш у межах програми ЄС «Підтримка взаємної торгівлі шляхом усунення технічних перешкод для торгівлі між Україною та Європейським Союзом», впровадженої у період з 2010 до 2016 року», – йдеться у повідомленні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.