ЄС підтверджує, що асоціація не несе нових вимог до українських посвідчень водія

Угода про асоціацію з ЄС та потреба виконання Україною її положень не несе змін щодо практики використання громадянами України посвідчень водія, в тому числі при короткотерміновому відвідуванні ЄС.

ЄС підтверджує, що асоціація не несе нових вимог до українських посвідчень водія
19 Липня 2017 13:58Новини

Про це «Європейській правді» заявили в Представництві ЄС в Україні у відповідь на запит, пов’язаний із роботою над статею «Права для ЄС: чи зобов’язує асоціація міняти посвідчення водія». Про це пише Європейська правда.

«Ми не бачимо ніяких змін у практиці щодо водійських посвідчень у зв’язку з набуттям чинності Угодою про асоціацію для туристів з України, які відвідують ЄС», – йдеться в коментарі Представництва Євросоюзу.

«Угода про асоціацію не міняє нічого  для громадян України стосовно посвідчень водія та короткострокових візитів до ЄС  для туризму чи бізнесу. Тобто, якщо хтось перебуває в ЄС  з українським посвідченням водія менше, ніж 6 місяців», – йдеться в коментарі.

Водночас представництво зауважує, що можливими є зміни для тих українських громадян, які перебувають в ЄС тривалий термін.

«Застосування директив ЄС, передбачених Угодою про асоціацію, може  спростити визнання посвідчень водія в країнах Євросоюзу, якщо громадяни України з чинними довготерміновими візами потребують цього», – підкреслено в коментарі.

Нагадаємо, що в українських медіа нещодавно масово з’явилася інформація про те, що з початку 2018 року до Євросоюзу не можна буде в’їжджати з українськими міжнародними посвідченнями водія.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.