Єгипетську мумію знайшли у центрі Києва

Давню знахідку виявили в Києво-Печерському заповіднику.

Єгипетську мумію знайшли у центрі Києва
4 Травня 2017 16:47Новини

Важливу знахідку зробили на території Києво-Печерського історико-культурного заповідника: український ахеолог випадково виявив давньоєгипетську мумію. Про це пише Znaj.ua.

Як повідомляє прес-центр Міністерства культури, мощі виявили ще на початку року, коли проводили звірку фондів заповідника. Виявилося, що мова йде навіть не про один, а про декілька експонатів, які привезли до Києва ще наприкінці 19 – початку 20 століття.

Першим “місцем проживання” був Церковно-археологічний музей, потім Музей атеїзму, який знаходився в Києво-Печерській Лаврі. Як заявили в Міністерстві, не один десяток років стародавні експонати “забутими перебували в фондосховищі, і тільки зараз були знайдені”.

5 травня в Національному Києво-Печерському заповіднику відбудеться виставка унікальної колекції експонатів часів Стародавнього Єгипту: дві мумії, два розписаних саркофага і декілька каноп – похоронних судин, в які поміщали внутрішні органи.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.