Японія озвучила, за яких умов вестиме переговори з РФ щодо Курильських островів

Уряд Японії затвердив позицію щодо територіальної суперечки з РФ.

Японія озвучила, за яких умов вестиме переговори з РФ щодо Курильських островів
23 Вересня 2016 16:23Новини

Про це із посиланням на ТАСЯ повідомляє УНН.

«Мінімальною вимогою на переговорах з Росією по територіальній проблемі буде передача японській стороні острова Шикотан і групи островів Хабомаї», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що уряд Японії на цей момент розглядає можливість укладення мирного договору до «вирішення питання приналежності чотирьох островів, що включають Кунашир і Ітуруп».

Видання нагадує, що базова позиція японського уряду з повернення всіх чотирьох островів не змінилася.

Проте наголошується, що тепер в уряді Японії розглядається можливість укладення мирного договору після передачі японській стороні Шикотана і островів Хабомаї.

«Після цього уряд Японії має намір продовжити переговорний процес з Росією. – Він буде включати в себе здійснення на двох островах спільної економічної діяльності, що в кінцевому рахунку має призвести до передачі їх Японії», – наголошується у повідомленні.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.