Ялинковий скандал: Молдові повернуть гроші за «пошарпане» дерево з України

Українська компанія, яка повинна була забезпечити доставку Різдвяної ялинки з Івано-Франківська в Кишинів, зобов'язалася повернути мерії молдавської столиці гроші за зіпсовану при транспортуванні ялинку.

Ялинковий скандал: Молдові повернуть гроші за «пошарпане» дерево з України
19 Грудня 2017 20:22Новини

Про це повідомила виконувач обов’язків мера Кишинева Сільвія Раду, передає власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Мерії повернуть 15 тисяч леїв (близько 7,5 тисяч доларів), які ми заплатили за Різдвяну ялинку. Нам будуть повернуті також кошти, витрачені на її транспортування (трохи більше 6,5 тис. доларів). Відповідний гарантійний лист ми отримали від української компанії, яка зобов’язується повернути мерії всі кошти», – сказала Раду.

Фото: realitatea.md

Як повідомлялося раніше, мерія молдавської столиці придбала Різдвяну ялинку в українських Карпатах, однак при доставці з Івано-Франківська в Кишинів дерево було сильно пошкоджене.

В результаті, було прийнято рішення відмовитися від її установки, а замість неї була куплена інша Різдвяна ялинка в одному з районів Молдови, яку встановили в центрі молдавської столиці.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.