Як у Львові за гроші встановлюють безкоштовні лічильники

До «Електронної книги скарг України» написав львів'янин Руслан, він скаржиться на працівників Львівської служби газового господарства.

Як у Львові за гроші встановлюють безкоштовні лічильники
30 Січня 2018 20:36Новини

Ось його допис на сайті Електронна книга скарг:

«Доброго дня! Хочу поскаржитись на працівників Львівгаз у халатному та некомпетентному відношенні до своєї роботи.

Перед Новим роком, зателефонувавши на гарячу лінія (неодноразово) із запитанням: «Якими лічильники будуть встановлені в будинку, що знаходиться за адресою: м. Львів вул.Наукова 62», отримав відповідь: «За Вашою адресою будуть встановленні поквартирні безкоштовні газові лічильники». Протягом якого часу будуть встановлені лічильники вони не знали але оператор гарячої лінії запропонував мені звернутися особисто до контакт-центру обслуговування користувачів природнього газу та написати заяву на прискорення процесу встановлення безкоштовного газового лічильника.

Таким чином, 17.01.2018 р я подав заяву на прискорене підключення безкоштовного газового квартирного лічильника. Через тиждень мені прийшов лист від Львівгаз з відповіддю що, за данною адресою буде встановленно загально-будинковий лічильник, якщо ж я бажаю встановити особистий квартирний, то повинен заплатити за це.

Виникає питання: чи це некомпетентність операторів, які неодноразово наголошували на тому, що мають бути встановлені поквартирні газові лічильники, чи це Львівгаз просто проігнорував звернення иешканців будинку?» – написав наш читач Руслан.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.