Як переплата по субсидії вплине на обов’язковий платіж

Громадяни, які отримали рахунки за "комуналку" із значною переплатою по субсидії зможуть її використати у двох випадках: пропустивши щомісячний платіж по сплаті рахунків абож менше заплатити за обов'язковий платіж.

Як переплата по субсидії вплине на обов'язковий платіж
18 Грудня 2016 8:31Новини

Про це повідомила начальникавiддiлу пiльг, соцiальних допомог та компенсацiйних виплат управлiння соцзахисту Львівської мiськради Леся Дронь, пише Грушевського, 5.

«Переплачені кошти впливають на оплату обов’язкової частки. Припустимо, якщо у квитанції зазначено обов’язковий платіж 200 гривень та переплата – 100 гривень, то мешканець повинен сплатити тільки 100 гривень, тобто доплачувати різницю», – повідомила Дронь в інтерв’ю газеті Експрес.

За її словами, всі розмови, що за переплату можуть забрати субсидії – не більше, аніж звичайних міф, який вигадали газові компанії.

«Тут усе зрозуміло. Газове підприємство хоче, щоб мешканці, яким призначили субсидії, сплачували всю частку (обов’язковий платіж), а не менше. Але на сьогодні виглядає так, що субсидію через це не припинятимуть», – пояснила експерт.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.