Як львів’янам нагадують, що в країні війна

До кінця травня на площі Ринок (при вході в Ратушу) буде представлена фотовиставка під назвою «Фото з війни», автором якої зокрема є учасник бойових дій Богдан Косяк.

Як львів'янам нагадують, що в країні війна
7 Травня 2017 8:31Новини

«Деякі фото надав Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, що знаходиться на вул. Пекарській, 41. Ми дали просту назву для виставки: «Фото з війни» і зорганізували цю виставку зважаючи на це, що в країні війна і ми всі бачимо цю реальність, в якій живемо. І про це також нагадуємо під час заходів, присвячених Дню міста Львова.

Ці фото Богдана Косяка були зроблені в Донецькій області, деякі фото є із села Піски, деякі є з інших районів, власне, Донецької області.

Ця виставка буде представлена на площі Ринок до кінця травня і кожного разу ми будемо її доповнювати іншими світлинами», – зазначила Марта Іванишин, керівник відділу промоції міста Львова. Про це пише Форпост.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.