Вивезення сміття зі Львова обійдеться додатково у 40 мільйонів

Львівські депутати внесли зміни до міського бюджету розвитку на 2016 рік.

Вивезення сміття зі Львова обійдеться додатково у 40 мільйонів
16 Вересня 2016 11:45Новини

Вчора на сесії Львівської міської ради депутати внесли зміни до міського бюджету розвитку на 2016 рік. Це рішення підтримали 42 львівських обранців, повідомляють Варіанти.

Зокрема, йдеться про виділення додаткових коштів, які будуть витрачені на ремонт доріг та облаштування громадських просторів, ремонт закладів освіти, а також на вивезення сміття зі Львова, на що депутати передбачили 40 млн грн.

Відтак, згідно з документом, управління капітального будівництва міськради отримає 3,2 млн грн на реконструкцію та утримання доріг, управління архітектури – 500 тис грн на облаштування скверу «Місце щасливих людей» на вул. В. Стефаника – вул. М. Коперника, управління охорони здоров’я – 12 млн грн на лікарні та амбулаторії.

Нагадаємо, на сьогодні 20% майданчиків Львова переповнені сміттям, яке немає куди вивозити. Приймати сміття зі Львова відмовились Дніпро, Миколаїв та більшість населених пунктів Львівщини.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.