В’їзд у центр Львова буде платним

В’їзд у центральну частину Львова стане платним.

foto_197e8
24 Червня 2016 14:14Новини

Таке рішення нині прийняли на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент Львівського порталу.

Як пояснила директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич, за перебування автомобіля у центрі доведеться викласти до 40 грн. «Поки що ця сума ще не встановлена, але, думаю, це буде до 40 гривень», – додала вона.

«Цей проект рішення врегулює перебування автотранспорту в пішохідній частині міста Львова, це стосується прилеглих вулиць до площі Ринок. Тобто, до 1 серпня  будуть скасовані всі перепустки, які видавалися Галицькою районною адміністрацією, для фізичних осіб, мешканців, суб’єктів господарювання. Нові перепустки видаватиме ЛКП «Муніципальна дружина», – розповіла вона.

Також Ірина Кулинич пояснила, яким чином можна буде в’їздити автомобілем у центр: «Автомобілі в центральній частині міста залишатися не можуть. Якщо це до восьмої години ранку, то будь ласка. Вже з восьмої до одинадцятої зніматиметься плата, а опісля одинадцятої, як відомо, в’їзд – заборонений».

Водночас вона додала, що нові правила також стосуються і мешканців. Тобто, платити мають всі.

За її словами, до восьмої години ранку в’їзд автотранспорту в центральну частину міста буде безплатним, а з восьмої ранку до одинадцятої за перебування автотранспорту треба буде платити. Дозвіл на перебування авто на цій території видаватиметься виключно на одну годину. «У разі порушення цього, якщо водій не виїхав протягом години, це фіксуватиметься як порушення, водію видаватимуть попередження. І наступного разу його просто не впускатимуть через болард в центральну частину міста», – наголосила Ірина Кулинич.

На її переконання, нинішнє рішення є дуже важливим і його прийняли для того, щоби навести порядок у центрі. «Коли болард опущений, автомобілі заїжджають в центр і можуть стояти там цілий день…», – каже директор департаменту.

Відтак вона додала, що ці зміни можуть увійти в силу вже з наступного тижня.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.