Вибухи на складах боєприпасів у Калинівці припинилися – Міноборони

Починаючи з 19:00 на складах боєприпасів у Калинівці Вінницької області не зафіксовано жодного вибуху.

Вибухи на складах боєприпасів у Калинівці припинилися - Міноборони
27 Вересня 2017 22:22Новини

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

«За повідомленням Оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Калинівці, починаючи з 19.00 на військовому арсеналі озброєння Збройних Сил України не пролунало жодного вибуху», – зазначається в повідомленні щодо ситуації станом на 20:00.

При цьому мають місце поодинокі осередки вогню, що періодично виникають на території об’єкту і одразу гасяться пожежними танками.

Водночас заходи з ліквідації наслідків події тривають, ведеться знешкодження вибухонебезпечних предметів, працюють групи розмінування.

Понад 700 військовослужбовців ЗСУ залучені до ліквідації наслідків цієї події.

Як повідомлялося, ввечері 26 вересня в Калинівці на складах озброєння виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.

Із району НС вивезено понад 30 тисяч людей.

У прилеглих до місця події районах заборонено рух автомобільного та залізничного транспорту. Також заборонено рух повітряного транспорту в радіусі 50 кілометрів від Калинівки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.