Вперше за три роки до Києва зайшов круїзний лайнер

У неділю, 21 травня, до Києва вперше за останніх три роки зайшов круїзний теплохід з Румунії Принцеса Дніпра.

Вперше за три роки до Києва зайшов круїзний лайнер
22 Травня 2017 16:12Новини

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури із посиланням на міністра Володимира Омеляна, пише НВ.

Круїзний чотирипалубний теплохід Принцеса Дніпра типу річка-море виконує маршрут Фетешті (Румунія) – Одеса – Миколаїв – Херсон – Дніпро – Київ. Це чотирипалубне судно довжиною 125 метрів і шириною 16,7 метра.

«Велика радість, що ми відновлюємо пасажирське сполучення України з країнами ЄС річкою і морем. Після перерви у три роки це перше судно, яке здійснює такий рейс. А цього року планується 9 рейсів», – зазначив міністр.

Омелян зауважив, що це хороший початок для відновлення міжнародного сполучення. Україна має величезний потенціал Дніпра та Південного Бугу, який має бути реалізований.

«Дуже важливо, що ми здійснюємо цей маршрут спільно з Румунією. Співпраця між двома країнами відновлюється, наступного тижня мій заступник перебуватиме в Румунії, ми обговоримо весь комплекс питань, як економічного, так і політичного і культурного співробітництва», – зазначив Володимир Омелян.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.