Водійка виграла суд за ями на дорогах

Жителька Мукачевого звернулася до суду після того, як у вибоїні на дорозі пошкодила свій позашляховик.

Водійка виграла суд за ями на дорогах
8 Лютого 2017 16:18Новини

Хоча дорожники буквально за два дні залатали всі дірки на центральній вулиці, за ремонт двох коліс жінка таки відсудила у автодору 13 тисяч гривень, ідеться в сюжеті ТСН.

Грошей вистачило і на ремонт авто, і на адвокатів.

«Вибоїна була залитою дощем, а тому непомітною. Після потрапляння в неї машина стала некерованою. В неї були розірвані дві покришки та погнуті диски. Автомобіль понесло на зустрічну смугу і лише дивом минулося без серйознішої ДТП, – згадує Олена Ціва. – На місце водій викликала поліцію та склала акт про автопригоду, а коли страхова компанія відмовилася покривати збитки – пішла до суду».

Жінка не сподівалася сама, що виграє суд.

Державне агентство, яке опікується станом шляхів, від коментарів утрималося. Лиш повідомили офіційну статистику, згідно з якою торік число дорожньо-транспортних пригод через поганий асфальт становило менше відсотка від загальної кількості аварій.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.