Влада Туреччини заборонила виїжджати з країни вченим і викладачам вузів

Влада Туреччини тимчасово заборонила вченим і викладачам вузів відрядження за кордон, і закликала тих, хто знаходиться за межами країни, швидко повернутися додому.

Влада Туреччини заборонила виїжджати з країни вченим і викладачам вузів
20 Липня 2016 20:39Новини

Про це повідомляє AFP.

Освітня рада Туреччини попросила ректорів вузів «терміново перевірити всіх професорів і адміністративних працівників на предмет зв’язку з FETO» – або «Терористичною організацією Фетхуллаха» – і доповісти до 5 серпня.

Рада також заявила, що викладачі університетів, академіки, які вже перебувають за кордоном по роботі або в ознайомчих поїздках, «повинні повернутися додому в найкоротші терміни».

Як повідомлялося, у вівторок уряд Туреччини відсторонив від роботи 15 200 працівників освіти і вимагав відставки майже 1600 деканів приватних і державних університетів за звинуваченням у зв’язках з Гюленом.

Раніше повідомлялося, що у Туреччині після невдалої спроби перевороту по всій країні було відсторонено до 8 тисяч поліцейських.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.