Віце-спікер Сироїд назвала ситуацію у Львові терором

Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд заявила, що пожежу на Грибовицькому сміттєзвалищі влаштували спеціально, а це можна назвати тільки терором.

396AE04F-1814-4483-BABA-515AE6126BE1_mw1024_s_n
16 Червня 2016 8:43Новини

Вона заявила про те, що мер Андрій Садовий отримує погрози. Подібна ситуація і з членами фракції. Слова Сироїд транслює портал Znaj.ua. «Громадянин»

«Це цілеспрямована атака. І вона робиться також навмисно, і ведеться методом терору. Тому що, якщо це був підпал, і накази надходили з ОДА через голови райдміністрацій: в районні звалища не брати сміття, то це також терор – проти львів’ян. Якщо вчасно не приходить служба МНС або вона не має достатньо коштів для того, щоб впоратися з пожежею, це також терор проти людей. Фактично Львів зробили об’єктом цього терору», – говорить політик в інтерв’ю «112-Україна».

Сироїд передбачає, що центри прийняття рішень на «терор» у Львові перебувають далеко за межами України. Звідти ж фінансується ця операція.

Політик пояснила ситуацію з 43 інвесторами, про які говорив Садовий. Вони повинні були зайнятися будівництвом сміттєпереробного заводу. Віце-спікер зазначає, що це були лише плани на будівництво заводу, а не конкретні рішення.

«Будівництво та рекультивація коштують десятки мільйонів доларів, яких у міста немає і не може бути. Зараз мер і міська рада звернулися до Європейського інвестиційного банку, щоб отримати кредит», – говорить вона.

Нагадаємо, що місцеві жителі сіл Львівської області блокують машини, які хочуть завести сміття на їхню територію.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.